Firma "Tylne belka Belex" to naprawa tylnej belki skrętnej w samochodach Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19

Konkurencja

Bardzo istotne dla nas jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego postanowiliśmy przedstawić naszą bezpośrednią konkurencję. Absolutnie nie boimy się konkurencji i jednocześnie ją szanujemy.

Dlaczego piszemy o konkurencji w naprawie tylnej belki? Dlaczego mielibyśmy mówić naszym klientom o tym?

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie. Może stracimy pojedynczego klienta (choć nasza oferta jest bardzo dobra!), ale lepiej na korzyść konkurencji, która się zna na rzeczy niż na korzyść pseudomechaników. Otóż naprawa belki wbrew pozorom to nie jest przekopanie rowu, skoszenie trawnika czy rąbanie drewna. Tutaj nie wystarczy byle jaki sprzęt i byle jakie umiejętności. Nie wystarczy przeczytać w internecie poradnika żeby dobrze zrobić belkę.

 1. Żadnych młotków i palników
 2. Żadnego spawania

Niestety powyższe czynności, które stosowane są przez domorosłych mechaników jak i przez warsztaty ‚ogólnotematyczne’ są niebezpieczne dla belki i co za tym idzie Twojego życia. Taka belka najczęściej nadaje się na złom lub za dopłatą jest regenerowana, bo wymaga wiele dodatkowej pracy by doprowadzić ją do stanu używalności.

Jeżeli uważasz, że nie chcesz nam zlecać naprawy to zleć to komuś z poniższej listy – dla swojego bezpieczeństwa:

 • tylna belka Antałex – to jeden z najstarszych warsztatów w branży. Specjalistyczny sprzęt, duże doświadczenie i bardzo dobra renoma plasuje ten serwis na szycie listy.
 • regeneracja tylnej belki Antałex – to nowa strona internetowa firmy Antałex. Bardzo rozbudowana, gdzie można przeczytać wszystko o tylnej belce. Na stronie można też wyznaczać trasę dojazdu ze swojej miejscowości.
 • Belki-Citroen.pl – dobry serwis tylnej belki z siedzibą w Szczecinie.
 • Franceautoservice.pl – serwis w Świdnicy oraz Krakowie.
 • Peugeot-Citroen.com – kolejny serwis belek prowadzony w całości przez jedną osobę.

Wyżej wymienione serwisy to jedyne specjalistyczne serwisy w Polsce. Dla Państwa może dużą rolę odgrywać odległość od mechanika, ale po co belkę robić 2 razy? Najczęściej po niefachowej naprawie za dobrą regenerację będzie trzeba dopłacać, bo pseudoznawca belek ją zwyczajnie zniszczy.

Radzimy dobrze przemyśleć wybór. Tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale i o Twoje zdrowie.

Znaleziono nas na:

 • regeneracja tylnej belki świdnica
 • tylna belka citroen xsara
 • regeneracja tylnej belki kraków
 • regeneracja tylnej belki szczecin
 • france auto service kraków opinie
test

Znaleziono nas na:

Tagi