Firma "Tylne belka Belex" to naprawa tylnej belki skrętnej w samochodach Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19

23 styczeń 2012

Nieprofesjonalne serwisy naprawy tylnej belki – co powinieneś wiedzieć?

Autor: admin. Kategorie: O tylnych belkach .

Zapewne wielu z Was stoi przed wyborem czy naprawiać belkę w okolicy, czy jechać dalej do zakładu specjalistycznego.

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – jechać do zakładu specjalistycznego, ale dlaczego?

Na pewno znacie ten rodzaj ludzi, którzy np. po własnoręcznej wymianie klocków hamulcowych czują, że są już mechanikami i mogą równie dobrze zająć się trudniejszymi sprawami (pomimo, że nawet u siebie tych klocków dobrze nie zrobili). Jest to taki rodzaj cwaniaka, który zapewne sam siebie uważa za specjalistę, ale daleko mija się to z prawdą.

W ostatnim czasie możemy zauważyć wysyp takich specjalistów od regeneracji tylnych belek, którzy młotkami, palnikami i tanimi zamiennikami próbują zawojować rynek oferując niskiej jakości usługi. Zapewne wielu z Was oddawało już nie teraz auto do mechanika i zapewne również trafiliście na takich co zrobili najzwyklejszą fuszerkę. Denerwowaliście się, że taka osoba sama siebie nazywa mechanikiem, specjalistą. Obecnie ejst nawał takich specjalistów w Polsce.

Zastanów się więc czy lepiej wykonać regenerację w zaufanym, sprawdzonym od lat i na dodatek specjalistycznym zakładzie, czy ryzykować z błahego powodu „bo blisko”.

Zostaw komentarz

Znaleziono nas na:

Tagi